Bądź na bieżąco!

Kolejny numer Biuletynu już dostępny!

[caption id="" align="alignright" width="200" caption="Daniel R. Blume, CC-BY-SA 2.0"][/caption] Z radością informujemy, że dzięki staraniom jednego z nowych członków naszego Stowarzyszenia, Plogiego, wspartego ochoczo przez innych wikimedian, ukazał się pierwszy w tym roku Biuletyn Stowarzyszenia Wikimedia Polska, opatrzony numerem 24. Biuletyn jest z założenia cykliczną publikacją, w której twórcy polsko-, kaszubsko- i śląskojęzycznych projektów Wikimedia opisują wydarzenia i inicjatywy mające w nich miejsce od czasu ukazania się poprzedniego numeru naszego periodyka. W aktualnym numerze, który ukazuje się po roku przerwy, przeczytać można między innymi o zbliżającej się Konferencji Wikimedia Polska, a także o istniejących i planowanych działaniach Stowarzyszenia na rok 2012. Zgodnie z tradycją, cała zawartość tekstowa Biuletynu dostępna jest w ramach domeny publicznej, co oznacza, że można ją dowolnie kopiować, wykorzystywać i modyfikować — również bez podania źródła. W imieniu redakcji zapraszam do lektury i do zobaczenia w następnym numerze!

Z radością informujemy, że dzięki staraniom jednego z nowych członków naszego Stowarzyszenia, Plogiego, wspartego ochoczo przez innych wikimedian, ukazał się pierwszy w tym roku Biuletyn Stowarzyszenia Wikimedia Polska, opatrzony numerem 24.

Biuletyn jest z założenia cykliczną publikacją, w której twórcy polsko-, kaszubsko- i śląskojęzycznych projektów Wikimedia opisują wydarzenia i inicjatywy mające w nich miejsce od czasu ukazania się poprzedniego numeru naszego periodyka. W aktualnym numerze, który ukazuje się po roku przerwy, przeczytać można między innymi o zbliżającej się Konferencji Wikimedia Polska, a także o istniejących i planowanych działaniach Stowarzyszenia na rok 2012.

Zgodnie z tradycją, cała zawartość tekstowa Biuletynu dostępna jest w ramach domeny publicznej, co oznacza, że można ją dowolnie kopiować, wykorzystywać i modyfikować — również bez podania źródła.

W imieniu redakcji zapraszam do lektury i do zobaczenia w następnym numerze!

Bądź na bieżąco

Śledź nasze działania i plany

Zapisz się na nasz newsletter

Newsletter przybliża nasze działania i plany. Trafi do twojej skrzynki raz w miesiącu.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszych działań? Napisz do nas!

Kontakt