Biuletyn Wikimedia Polska

Wieści w twojej skrzynce mailowej

Dołącz do grona subskrybentów naszego biuletynu dla twórców i twórczyń Wikipedii i jej projektów siostrzanych

Dzięki temu co miesiąc w Twojej skrzynce mailowej pojawi się przegląd najnowszych informacji ze świata Wikimediów, dyskusji, akcji, wydarzeń i statystyk wraz z porcją wieści ze Stowarzyszenia.

Najnowszy numer biuletynu

Polska Wikipedia skończyła 20 lat! 26 września minęły dwie dekady, odkąd pod adresem wiki.rozeta.com zaistniała Polska Encyklopedia Sieciowa, założna przez Pawła Jochyma i Krzysztofa Jasiutowicza. A więc projekt, który (choć wtedy złożyciele pewnie nie całkiem się tego spodziewali) miał stać się w przyszłości największą encyklopedią w języku polskim czyli -…

Przeczytaj najnowszy numer Biuletyn Wikimedia Polska nr 12/2021

Informacje o danych osobowych

Informacje o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych

Administratorem danych osobowych subskrybentów jest Stowarzyszenie Wikimedia Polska z siedzibą w Łodzi (ul. Tuwima 95 lok. 15, 90-031 Łódź). Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem poczty e-mail na adres: rodoatwikimedia.pl.

Dane osobowe subskrybentów przetwarzamy w celu prowadzenia komunikacji informacyjno-promocyjnej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dostęp do bazy danych osobowych subskrybentów mają upoważnieni członkowie władz oraz upoważnieni pracownicy lub współpracownicy Stowarzyszenia. Niepodanie wymienionych danych uniemożliwia otrzymywanie Biuletynu w formie mailowej. Okresem przetwarzania danych jest okres subskrypcji Biuletynu.

Względem danych osobowych, które są przetwarzane przez Wikimedia Polska, przysługują subskrybentom następujące uprawnienia:

  1. prawo dostępu do danych osobowych;
  2. prawa do sprostowania, usunięcia, ograniczania przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  3. prawo do niepodlegania decyzji polegającej na zautomatyzowanym przetwarzaniu.

Subskrybentom przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na legalność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku nieprawidłowego przetwarzania danych osobowych, przysługuje członkom prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Bądź na bieżąco

Śledź nasze działania i plany

Zapisz się na nasz newsletter

Newsletter przybliża nasze działania i plany. Trafi do twojej skrzynki raz w miesiącu.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszych działań? Napisz do nas!

Kontakt