Wikimedia Polska

22 sierpnia 2021

Wikipedia na FaniMani!

Aktualności / Jacek Broda

Wikimedia Polska dołączyła niedawno do serwisu FaniMani!

Czym jest FaniMani i jak działa?

Mechanizm działania FaniMani jest prosty – osoba, która chce wspierać Stowarzyszenie Wikimedia Polska, przechodzi na stronę sklepu (partnera FaniMani), najlepiej korzystając z Przypominajki (rozszerzenia do przeglądarki) lub Aplikacji Mobilnej i gdy zrobi zakupy – część z kwoty zamówienia trafi do WMPL.

Obecnie wśród partnerów FaniMani jest ponad 1500 sklepów w tym m.in. Allegro, Empik, Pyszne.pl, Booking, taniaksiążka.pl i wiele, wiele innych. Co jest bardzo ważne, darowizna nie jest doliczana do kwoty jaką należy zapłacić w wybranym sklepie, tylko stanowi średnio 2,5% wartości zakupów. Płatność wynosi tyle co zawsze, a jednocześnie jest szansa wesprzeć Wikimedia!

Jak dołączyć?

Wystarczy pobrać rozszerzenie do przeglądarki (działa tylko na komputerach) albo aplikację mobilną korzystając z tego linku: https://fanimani.pl/wmpl/ .

Po dodaniu rozszerzenia do przeglądarki będzie ono działać w tle i automatycznie po wejściu do sklepu internetowego, który jest partnerem FaniMani, wyskoczy przypominajka o możliwości przekazania darowizny – wtedy wystarczy jedno kliknięcie i po skończonych zakupach darowizna zostanie automatycznie przekazana. To aż tak proste!

Zachęcamy do korzystania z FaniMani!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Archiwum