Wikimedia Polska

19 czerwca 2021

ŚWIĘTUJ Z WIKIPEDIĄ SWOJE URODZINY!

Aktualności / Jacek Broda

Zbliżają się Twoje urodziny? Widziałeś, że znajomi tworzą z tej okazji zbiórki na różne cele społeczne i sam chciałbyś zrobić coś podobnego? Szukasz organizacji, którą mógłbyś/mogłabyś wesprzeć?  To może pomożesz tworzyć nam największy zbiór wolnej wiedzy, jakim jest Wikipedia? 

Każdy może założyć zbiórkę urodzinową na Facebooku na rzecz Wikipedii i inspirować innych do wspierania Stowarzyszenia Wikimedia Polska! To niepowtarzalna okazja aby świętować swoje urodziny z okrągłą dwudziestką Wikipedii! 

Jak zacząć?  Poniżej prezentujemy krótki poradnik, który krok po kroku pokazuje jak założyć i wyedytować zbiórkę.  Pamiętaj, że po założeniu zbiórki kluczowe jest jej promowanie, warto zaprosić znajomych do wsparcia, udostępnić informację zachęcającą do wpłacania, można też wysłać informację o zbiórce w prywatnej wiadomości. Koniecznie oznaczcie nas w postach w swojej zbiórce! 

Wasze wsparcie jest dla nas ogromnie ważne, dlatego wszystkich autorów i autorki zbiórek uhonorujemy na naszych kanałach social media, ale to nie wszystko, bo na solenizantów będą oczywiście czekały wyjątkowe prezenty! Unikalne wikipediowe gadżety, balony i dużo słodkości znajdzie w paczce każdy, kto swoją zbiórkę wzmocni świat wolnej wiedzy! 

class=wp-image-6255/

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Archiwum