Wikimedia Polska

4 maja 2021

Dziękujemy za oddanie 1% na Wikimedia Polska! Jesteście prawdziwymi #Wikiheroes!

Aktualności / Jacek Broda

Skończył się kwiecień, a wraz z nim, skończyła się nasza kampania #WikiHero! Ostatnie 3 miesiące były dla Nas niesamowitą przygodą i okazją, by pokazać trochę więcej siebie – trochę więcej Wikimedii w Wikipedii.

Chcemy też Wam podziękować! Za to, że byliście przez ten cały czas z nami i za wsparcie jakie nam okazaliście! Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że tak wielu z Was postanowiło wesprzeć idee Wolnej Wiedzy i dlatego z całego naszego WikiSerca dziękujemy Wam – wszystkim naszym #WIkiHero, którzy dołożyli swoje małe jednoprocentowe puzzle do wielkiej układanki sumy ludzkiej wiedzy. Każdy wielkiMAŁY procent wróci do Was w postaci wielu nowych haseł na Wikipedii, lepszych zdjęć na Commons czy lepszą WikiEdukacją. Wasze wsparcie buduję tę wiedzę razem z nami! Bez Was większość naszych działań nie byłaby możliwa!

Chcemy również podziękować wszystkim, którzy w tych ostatnich miesiącach wsparli nasze działania, przede wszystkim Wikipedystom i Wikipedystkom za nieustanne wsparcie i pomoc oraz Wikimedia Foundation za użyczenie części Wikipedii!

Pamiętajcie – to WY jesteście #WIKIHERO! <3

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Archiwum