Wikimedia Polska

16 sierpnia 2020

Kobiety (do) Wikimediów!

Aktualności / Jacek Broda

Kobiety (do) Wikimediów! to inicjatywa mająca na celu wspieranie i integrację kobiet, które edytują Wikipedię. Spotkania odbywać się będą regularnie, umożliwiając Wikipedystkom dyskusję o edytowaniu, dzielenie się swoją wiedzą, planami i przygodami edycyjnymi. Spotkania odbywać się będą w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 18.00 online. Zobacz jak wziąć udział!

Celem spotkań jest zapewnienie bezpiecznego i życzliwego środowiska, w którym można mówić o swoich planach edycyjnych, trudnościach i sukcesach, gdzie możlliwy jest rozwój umiejętności edycyjnych oraz koordynacja pracy nad zasobami dotyczącymi historii kobiet w projektach Wikimedia.

Nieważne, jakie jest Twoje doświadczenie w edytowaniu – zapraszamy Cię serdecznie! Możesz przynieść ze sobą swoje pomysły lub pytania albo możesz po prostu przyjść porozmawiać z nami przy herbatce. Do zobaczenia! Zobacz w kalendarzu, jakie spotkanie jest przed nami!

Czasem spotkania będą też tematyczne, a czasem zaprosimy na nie ekspertki i ekspertów lub gościnie i gości z innych społeczności językowych.

Masz pomysł na osobę, którą warto zaprosić na spotkanie?
Napisz do natalia.szafran@wikimedia.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Archiwum