Wikimedia Polska

31 maja 2012

Wyróżniona zawartość Wikipedii – wstęp do serii

Wikipedia / odder

Znak
Znak

Wikipedia, jako encyklopedia tworzona przez internautów, znana jest z różnorodności opisywanych w niej tematów. Wraz z rozwojem projektu, społeczność Wikipedii przywiązuje coraz większą uwagę do podnoszenia jakości tworzonych przez siebie treści, a wsparcie tych wysiłków zostało uznane za jeden z pięciu priorytetów Wikimedia Foundation.

W celu promocji wysiłków podejmowanych w tym zakresie zdecydowaliśmy się stworzyć serię regularnych wpisów informujących o wydarzeniach dotyczących wyróżnionej zawartości polskojęzycznej Wikipedii. Już niedługo na łamach naszego bloga zaczną ukazywać się regularne wpisy informujące o najnowszych wyróżnieniach w kategoriach: „Artykuł na medal”, „Dobry Artykuł”, „Ilustracja na medal” oraz „Lista na medal”.

Za zaangażowanie dziękujemy dwójce opiekunów Artykułów na Medal, wikipedystom Farary, którzy zgodzili się stworzyć wspomnianą serię artykułów. W ramach swoistego wstępu zapraszamy do krótkiego podsumowania dotyczącego wyróżnień przyznawanych przez społeczność polskojęzycznej Wikipedii.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Archiwum