Wikimedia Polska

13 marca 2012

Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie Wikimedia Polska - nowa strona internetowa

Stowarzyszenie / Leinad

Stron
Zrzut ekranu nowego wyglądu strony opp.wikimedia.pl

Rok 2012 to już piąta okazja, kiedy można przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia Wikimedia Polska. W związku z tym, jeśli jeszcze jesteście przed wypełnieniem zeznania podatkowego lub nadal zastanawiacie się komu przekazać swój 1%, to spróbujemy przybliżyć Wam działalność naszego stowarzyszenia.

Od dzisiaj poznanie nas jest jeszcze łatwiejsze dzięki uruchomionej nowej wersji naszego serwisu opp.wikimedia.pl.

W nowej wersji strony postaraliśmy się, aby w pierwszej kolejności łatwo było można odnaleźć nasz numer KRS 0000244732, który został umieszczony na samej górze strony. Następnie za pomocą dynamicznej prezentacji przedstawimy trzy podstrony naszego serwisu. Pierwsza opisuje szczegółowo, w jaki sposób można przekazać nam 1% swojego podatku i gdzie znaleźć nasze sprawozdania finansowe i merytoryczne, druga natomiast przedstawia nasze osiągnięcia z 2011 roku; trzecia strona dostarcza informacji o nas i wspieranych przez nas projektach Wikimedia.

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z naszym tradycyjnym apelem na stronie głównej, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Nowa wersja strony opp.wikimedia.pl powstała dzięki współpracy z firmą Fenix Inspire, która wykonała ją dla nas nieodpłatnie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy
Archiwum