Wydarzenia – ostatnio zakończone

Jednodniówka edukacyjna – edycja wiosenna, 5 marca 2021 „Czego warto uczyć dziś, by przydało się jutro? #UzupełniamyBraki”

online

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie online z cyklu “Jednodniówka edukacyjna”, które odbędzie się już 5 marca. Cykliczne “Jednodniówki edukacyjne” poruszają tematy obecne w aktualnych dyskusjach nauczycieli, akademików, edukatorów oraz obecne wśród rozmów rodziców/opiekunów i uczniów/uczennic. Jako organizacja wspierająca ważne społeczne projekty, takie jak Wikipedia, Wikiźródła czy Wikisłownik, mamy doświadczenie w budowaniu efektywnych narzędzi i metod….

Współpraca w edukacji cyfrowej – konferencja online

online

Stowarzyszenie Wikimedia Polska serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie edukacyjne online z cyklu “Jednodniówka edukacyjna”, które odbędzie się 24 października 2020, w godz. 10.15-16.00.
Edycja jesienna skupi się wokół tematu: "Współpraca w edukacji cyfrowej".

Forum Wolnej Wiedzy 2020

Konferencja dla wszystkich zainteresowanych wolną wiedzą, Wikipedią i spokrewnionymi z nią projektami, otwartą edukacją i cyfrowym dostępem do wiedzy i kultury. Już w dniach 3–5 lipca zobaczymy się na tegorocznej Konferencji Wikimedia Polska! Spotkanie #ForumWolnejWiedzy to wspaniała okazja do rozmów, networkingu i wymiany doświadczeń Wikipedystów/ek, Wikiskrybów/skrybek oraz Wikisłownikarzy/karek, a także edukatorów, pracowników instytucji kultury i….

Bądź na bieżąco

Śledź nasze działania i plany

Zapisz się na nasz newsletter

Newsletter przybliża nasze działania i plany. Trafi do twojej skrzynki raz w miesiącu.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszych działań? Napisz do nas!

Kontakt