Bądź na bieżąco!

Szkoła w dobrym klimacie! #Jednodniówkaedukacyjna

Kryzys klimatyczny to dziś hasło, które nie schodzi z telewizyjnych pasków i ogniskuje społeczną debatę. By uratować świat przed katastrofą musimy działać, by powstrzymać efekt cieplarniany, emisje CO2 i jego tragiczne dla nas w przyszłości skutki. Jak działać na rzecz klimatu? Jak budować odpowiedzialność za nasze środowisko wśród młodzieży? Czego możemy sami nauczyć się od młodych, inicjatorów strajków klimatycznych? Dlaczego edukacja o klimacie jest potrzebna? O tym chcemy właśnie porozmawiać!

Stowarzyszenie Wikimedia Polska serdecznie zaprasza na trzecie spotkanie edukacyjne online z cyklu “Jednodniówka edukacyjna”. Cykliczne Jednodniówki edukacyjne poruszają tematy obecne w aktualnych dyskusjach nauczycieli, akademików, edukatorów oraz obecne wśród rozmów rodziców/opiekunów i uczniów. Jako organizacja wspierająca ważne społeczne projekty takie jak Wikipedia, Wikiźródła czy Wikisłownik, mamy doświadczenie w budowaniu efektywnych narzędzi i metod współpracy dotyczących edukacji w przestrzeni wirtualnej i pragniemy je skonfrontować z szeroką publicznością.

Spotkanie odbywać się będzie poprzez platformę ZOOM.

ZAREJSTRUJ SIĘ JU DZIŚ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8Sa-H1JE1d2lH3ShpjUasTKsuJ2ZhzDZeY72vggm-qki24g/viewform?fbclid=IwAR3g2i-zQBhIJj2pOk8omd73DDe1XoNWa96wUVSF6JLK7YjG8V9EM2gkoJQ

Całość konferencji będzie transmitowana na profilu Wikimedia Polska.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej o naszych projektach edukacyjnych znajdziecie na www.wikiszkola.pl

Bądź na bieżąco

Śledź nasze działania i plany

Zapisz się na nasz newsletter

Newsletter przybliża nasze działania i plany. Trafi do twojej skrzynki raz w miesiącu.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszych działań? Napisz do nas!

Kontakt

Autorzy zdjęć