Bądź na bieżąco!

W czerwcu widzimy się we Wrocławiu!

Drogie Wikimedianki, Drodzy Wikimedianie. Już w czerwcu widzimy się na dorocznej, letniej konferencji Wikimedian. Tym razem zapraszamy Was do Wrocławia. Zapisy już wystartowały.

W styczniu byliśmy w Kaliszu, latem zjeżdżamy do stolicy Dolnego Śląska. Jak zawsze spotkamy się po to, aby wymieniać się doświadczeniami, rozmawiać o przyszłości projektów podczas paneli dyskusyjnych, wykładów i warsztatów. To właśnie podczas takich spotkań niejednokrotnie rodziły się pomysły i idee, które zaowocowały wyjątkowymi projektami. Udział w konferencji to również okazja, aby się zintegrować i poznać miasto pod okiem lokalnych przewodników – wikipedystów. To świetna szansa na wzbogacenie wiedzy o Wrocławiu – jego kulturze, historii, zabytkach, ciekawostkach – i przy okazji wzbogacenia o tę wiedzę Wikipedii i jej projektów siostrzanych.

Uczestnicy ubiegłorocznej konferencji w Katowicach. Autor: Wojciech Pędzich, CC BY-SA 4.0

Konferencja odbędzie się w dniach 7-9 czerwca. Rejestrować można się do 23 maja. Każdy może również zgłosić swój punkt programu. Może to być wykład, prezentacja multimedialna, warsztaty czy inne formy zajęć. Zapraszamy również do wypełnienia ankiety, która pomoże dopasować program konferencji do potrzeb uczestników.

Wstępne informacje znajdziecie na stronie konferencji.

Bądź na bieżąco

Śledź nasze działania i plany

Zapisz się na nasz newsletter

Newsletter przybliża nasze działania i plany. Trafi do twojej skrzynki raz w miesiącu.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszych działań? Napisz do nas!

Kontakt

Autorzy zdjęć