Bądź na bieżąco!

W najbliższą sobotę rusza maraton redagowania Wikipedii w Warszawie

[caption id="" align="alignleft" width="220"] Plakat promujący Wikimaraton w Warszawie (autor: Martyna Wójcik-Śmierska, licencja: CC BY-SA 3.0)[/caption] 2 lutego w Warszawie odbędzie się maraton wspólnego redagowania i uzupełniania Wikipedii zorganizowany przez Stowarzyszenie Wikimedia Polska. Wikipedyści będą prowadzić warsztaty dla początkujących edytorów, rozmawiać o możliwościach współpracy z instytucjami kulturalnymi oraz omawiać akcje mające na celu promocję Wikipedii. Wszystkich zainteresowanych przyłączeniem się do tworzenia największej encyklopedii internetowej zapraszamy w najbliższą sobotę w godzinach od 12:00 do 20:00 do lokalu państwomiasto przy ul. Andersa 29. Wstęp wolny. W godzinach 16:00-17:00 będzie możliwość wzięcia udziału w audycji Nowiny WikiRadia, której można będzie słuchać na żywo antenie radia Wnet. Więcej szczegółów na temat spotkania na stronie Wikimaratonu w Wikipedii oraz w wydarzeniu na Facebooku.

2 lutego w Warszawie odbędzie się maraton wspólnego redagowania i uzupełniania Wikipedii zorganizowany przez Stowarzyszenie Wikimedia Polska. Wikipedyści będą prowadzić warsztaty dla początkujących edytorów, rozmawiać o możliwościach współpracy z instytucjami kulturalnymi oraz omawiać akcje mające na celu promocję Wikipedii.

Wszystkich zainteresowanych przyłączeniem się do tworzenia największej encyklopedii internetowej zapraszamy w najbliższą sobotę w godzinach od 12:00 do 20:00 do lokalu państwomiasto przy ul. Andersa 29. Wstęp wolny.

W godzinach 16:00-17:00 będzie możliwość wzięcia udziału w audycji Nowiny WikiRadia, której można będzie słuchać na żywo antenie radia Wnet.

Więcej szczegółów na temat spotkania na stronie Wikimaratonu w Wikipedii oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Bądź na bieżąco

Śledź nasze działania i plany

Zapisz się na nasz newsletter

Newsletter przybliża nasze działania i plany. Trafi do twojej skrzynki raz w miesiącu.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszych działań? Napisz do nas!

Kontakt