Bądź na bieżąco!

Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie Wikimedia Polska – nowa strona internetowa

Stron internetowa opp.wikimedia.pl
Zrzut ekranu nowego wyglądu strony opp.wikimedia.pl

Rok 2012 to już piąta okazja, kiedy można przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia Wikimedia Polska. W związku z tym, jeśli jeszcze jesteście przed wypełnieniem zeznania podatkowego lub nadal zastanawiacie się komu przekazać swój „1%”, to spróbujemy przybliżyć Wam działalność naszego stowarzyszenia.

Od dzisiaj poznanie nas jest jeszcze łatwiejsze dzięki uruchomionej nowej wersji naszego serwisu opp.wikimedia.pl.

W nowej wersji strony postaraliśmy się, aby w pierwszej kolejności łatwo było można odnaleźć nasz numer KRS 0000244732, który został umieszczony na samej górze strony. Następnie za pomocą dynamicznej prezentacji przedstawimy trzy podstrony naszego serwisu. Pierwsza opisuje szczegółowo, w jaki sposób można przekazać nam 1% swojego podatku i gdzie znaleźć nasze sprawozdania finansowe i merytoryczne, druga natomiast przedstawia nasze osiągnięcia z 2011 roku; trzecia strona dostarcza informacji o nas i wspieranych przez nas projektach Wikimedia.

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z naszym tradycyjnym apelem na stronie głównej, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Nowa wersja strony opp.wikimedia.pl powstała dzięki współpracy z firmą Fenix Inspire, która wykonała ją dla nas nieodpłatnie.

Podobne strony

Ostatni dzwonek by wskazać cel swojego 1% podatku

Stowarzyszenie

Drodzy Czytelnicy, Sympatycy i Wolontariusze Wikipedii i Wikimediów! W zeszłym roku Wikipedia ukończyła 18 lat. Jej wolontariusze, od 2001 roku zbierający sumę ludzkiej wiedzy, uczynili ją największym źródłem faktów w….

Read more

Poznajcie Strategię Wikimedia Polska na lata 2019-2022!

Stowarzyszenie

Minęło już niemal 15 lat odkąd w Krakowie grupa entuzjastów otwartej wiedzy założyła Wikimedia Polska. To małe stowarzyszenie wyrosło na prężną organizację pozarządową, która towarzyszyła Wikipedii w jej przemianie z niewielkiej….

Read more

Do naszych Darczyńców

Stowarzyszenie

Kończy się kwiecień, a z nim okres składania zeznań PIT i wyboru przeznaczenia swojego 1% podatku. Środki z systemu OPP są podstawą działania naszego zrzeszenia i w imieniu całego Stowarzyszenia….

Read more

Autorzy zdjęć

Wikimedia_Polska_logo